Telefon

+48 507 184 282

Email

kontakt@meblowymakeup.pl

Godziny pracy

Pon - Piąt. 9:00 - 17:00

CZEŚĆ!

Nazywam się Monika

To co mnie tutaj z Tobą łączy, to chęć pochylania się nad ważną kwestią:

„ – NIE WYRZUCAJ -ODNAWIAJ- DAJ DRUGIE ŻYCIE STARYM MEBLOM”-

Chcę byś miał w swoich wnętrzach piękne, wyjątkowe, niepowtarzalne meble. Takie, jakich u innych nie znajdziesz. Jestem tu po to, by spełnić to dla Ciebie. Odnowię Twój mebel, lub pomogę Ci znaleść ten, którego szukasz i odnowię go dla Ciebie.

Od wielu lat to motto „nie wyrzucaj- odnawiaj-…” towarzyszy mi nieustannie. Zaczęło się od odnawiania i malowania mebli na własne potrzeby, a skończyło sposobem na życie.

Od 2 lat zajmuję tym zawodowo, odnawiając meble dla innych, w mojej pracowni Meblowy Make Up.

Swoją ofertę kieruję do ludzi, którzy chcą odnowić meble- swoje lub te, które wspólnie znajdziemy. 

Każdy trafiający do mnie mebel, przechodzi kilku etapową odnowę:

Oczyszczanie ze starych powłok malarskich, mycie, dezynfekcję. Jeśli to konieczne, wykonanie napraw stolarskich, uzupełnienie ubytków, stylizacja mebla ( malowanie, zdobienie, dekorowanie)

Używam produktów najwyższej jakości. Głównie pracuję na materiałach renomowanej kanadyjskiej marki Fusion Mineral Paint.

Farby te są wysoko pigmentowane, bardzo dobrze kryją, mają matowe wykończenie .Są nietoksyczne, pozbawione ołowiu, bez zapachu i nie zawierają lotnych związków organicznych, nie zawierają amoniaku lub formaldehydu. 

Farby są trwałe, kolory nie blakną, farba nie ściera się, jest mocna, przeznaczona zarówno do prac wewnątrz jak i na zewnątrz.

Odnawianie mebli wykonuję z dużą uwagą i starannością.❤️ kocham to robić.

Zobacz moje metamorfozy na meblach

Zapraszam Cię do kontaktu 

Zobacz moje prace

Chcesz dawkę inspiracji na maila ?

Zapisz się do mnie do newsleteera a będziesz otrzymywać ode mnie świeżą dawkę inspiracji i nowości bezpośrednio do skrzynki mailowej

Jesteś zapisany Wyskoczył jakiś błąd